«Загублені в часі» цієї ночі зберуться в ПДМі (ФОТО)

Нинішня ніч «загублених в часі» буде дев’ятою

[media=70750]

З 21 години п’ятниці і до 7 години ранку суботи проходитиме вже традиційний для Палацу дітей та молоді тренінг «Загублені в часі». Як повідомляють організатори, його учасники – понад 20 лідерів учнівського самоврядування міста. Вони практично незнайомі між собою. Однак їм разом потрібно буде працювати протягом навчального року і втілювати потужні проекти в ході діяльності Парламенту дітей Рівного:

- Саме для того, щоб створити успішну команду, яка може взаємодіяти між собою в максимально короткий термін, за одну ніч і проводиться тренінг «Загублені в часі». Ця пора доби була обрана не випадково. Адже для підлітка провести ніч в Палаці - це вже екстремальна ситуація. А, як відомо, саме в  екстремальних ситуаціях команда формується якнайкраще.

 

[media=70751]

Проект «Загублені в часі» в ПДМ започаткували 4 роки тому.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень