Рівнянка стверджує, що у тролейбусі її вдарило струмом: жінку госпіталізували

Оніміла рука

23-річна рівнянка стверджує, що у тролейбусі її вдарило струмом. Про це повідомив Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Сьогодні о 9:56 на лінію 103 надійшов виклик від жінки, яка стверджувала, що отримала удар струмом під час поїздки у тролейбусі. 

 

 

Бригада Рівненської екстреної медичної допомоги прибула на виклик  жінки, яка стверджувала, що сьогодні о 8:30 ранку, під час поїздки у громадському транспорті мокрими руками трималася за поручні, внаслідок цього отримала електротравму.Жінка скаржилася на оніміння руки.


Працівники швидкої провели огляд пацієнтки. Не виявлено будь-яких ознак уражень струмом (серцевий ритм в нормі, опіків немає). Медики швидкої транспортували жінку до Рівненської центральної міської лікарні для подальшого огляду.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень