Лікарів «швидкої» почне супроводжувати поліція

Усе через зухвалий напад на бригаду швидкої допомоги

Днями у Дніпровському районі Києва чоловік напав на бригаду швидкої медичної допомоги, яка приїхала до нього на виклик. Внаслідок нападу постраждали дві жінки – фельдшер 24-х і медична сестра 63-х років.

Пацієнт з підозрою на алкогольне сп'яніння в стані агресії побив їх – силою виштовхав фельдшера з машини, штовхнув медсестру. В результаті перша отримала закритий перелом лівої гомілки зі зміщенням, друга – закриту травму лівого колінного суглоба.

Тож тепер МОЗ ініціювало посилення відповідальності за напад на медпрацівників. Передбачено, що для безпеки тепер їх супроводжуватиме Нацполіція.

Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов. У Раду вже внесли відповідний законопроєкт.

Дуже розраховуємо на прийняття цього законопроекту. Міністерство охорони здоров'я розробили зміни в законі і зараз вони проходять узгодження. У ньому буде передбачено в разі потреби і за викликом медпрацівників супровід Нацполіціі для виконання своєї роботи. Я вважаю, що ми повинні захищати медпрацівників, – зазначив Степанов.

І додав, що винних у нападі на лікарів потрібно суворо карати.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень