Переїв чипсів: школяр отруївся через фаст-фуд

Довелось викликати швидку допомогу

Вчора швидка допомога в Тернополі надавала медичну допомогу 13-річному хлопцю. В школяра почалось безперервне блювання через переїдання чипсів. 

Про це повідомив ресурс terminovo.ua, посилаючись на слова генерального директора центру екстреної медичної допомоги Тернопільщини Михайло Джус.

На швидку зателефонувала занепокоєна мама, бо у хлопця була безперервна блювота. Жінка пов’язує це з тим, що дитина наїлася у школі чипсів. Після оперативно наданої допомоги юного пацієнта залишили вдома, оскільки від госпіталізації мати відмовилася.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень