Рівнянин надав другий подих «Поводирю»

Український історичний драматичний фільм покажуть у США, Індії та у європейських країнах

Український кінорежисер Олесь Санін у загальнонаціональному телеефірі розповів про «друге пришестя» знятого ним фільму «Поводир, або Квіти мають очі».

Нагадаємо, світова прем’єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі 16 липня 2014 року. Стрічка вийшла в український широкий прокат 12 листопада 2014 року.

Згодом Український Оскарівський комітет обрав фільм «Поводир» для номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» на здобуття премії «Оскар» 2015 року, проте стрічка не потрапила до короткого списку Американської кіноакадемії.

І ось нині фільм показують у сотнях кінотеатрів США – десь повторно, а десь вперше. Усе завдяки ініціативі колишнього рівнянина, а нині професор Колумбійського університету в Нью-Йорку Юрія Шевчука, який поряд з науковою і викладацькою діяльністю очолює «Український кіноклуб Колумбійського університету».

Він звернувся до Олеся Саніна з пропозицією надати можливість продемонструвати цей фільм в американському прокаті. При цьому кошти від прокату мають передати як гуманітарну допомогу в Україну. За словами Олеся Саніна, незабаром стрічку «Поводирю» мають запустити у прокат в Індії та у європейських країнах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень