Рівнянин Олександр Шило став Заслуженим артистом України

Артистові-ляльководу, провідному майстрові сцени Рівненського обласного театру ляльок Олександру Шилу присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

Відповідний Указ «Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва» підписав президент у суботу, 26 березня. Про це повідомляє Рівненський обласний театр ляльок.

Звання присвоєно за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру.

ДОВІДКА

Олександр Дмитрович Шило народився у 1976 році. Під час навчання у школі займався у театральній студії в ЗОШ №27. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет. Почав працювати машиністом сцени в театрі у 1993 році. Пропозиції перевестися  на актора увесь час відхиляв, бо вважав, що це не для нього.

Та все ж таки почав працювати актором у 1995 році. Перша роль – Їжачок у виставі «Теремок», режисером якої був Віктор Клімчук із Вітебська (Білорусь). За сумісництвом працює помічником режисера.

Про себе каже: «Пишу сценарії, перекладаю, займаюсь режисурою. Словом, творю. Хобі – шалена риболовля».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень