Доля опалювального сезону не вирішена

Тепловики поки лише спостерігають за погодою

Рівненські тепловики поки не вирішили, коли завершувати опалювальний сезон у місті. За словами директора ТОВ “Рівнетеплоенерго” Степана Коропецького, хоч найближчі дні і будуть у місті доволі теплими, проте уже наступні вихідні рівнян знову чекають морози вночі. (ред. - зазвичай тепло припиняють постачати до будинків, у разі якщо впродовж трьох днів середньодобова температура встановлюється на рівні +8 градусів) Тому поки тепловики спостерігають за ситуацією з температурою повітря і не поспішають припиняти подачу тепла.

Що ж до ситуації із оплатою рахунків за теплопостачання, Степан Коропецький відзначив, що поточні нарахування рівняни оплачують повністю:

На сьогоднішній день населення платить поточні борги нормально. Практично, за останній місяць розрахувалися. З почату опалювального сезону винуваті десь 15 млн.грн. Це в зв’язку напевно з субсидіями, що є обов’язкова плата. Ну і зрештою, нарахування дуже мало іде, бо 2/3 нарахування іде субсидія - говорить Степан Коропецький.

За словами пана Коропецького, нині є затримки із перерахунком субсидій підприємству, проте на Рівнентеплоенерго сподіваються, що рано чи пізно кошти будуть сплачені, адже це обов’язок держави. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень