Рівно за тиждень в Україні змінять розмір мінімалки: скільки буде тепер?

З 1 жовтня змінюється розмір і багатьох інших виплат

В Україні з 1 жовтня 2022 року зросте мінімальна зарплата. Цей показник дуже важливий, адже, за попередньою інформацією, такою буде мінімалка і у 2023 році. Тобто, наступного року (за нинішніми планами уряду) вона зростати не буде.

Вже за тиждень українці отримуватимуть на 200 грн більше, тобто рівень мінімальної зарплати зросте до показника в 6700 грн.

Оскільки до мінімалки прив’язана низка виплат, то вони також зміняться.

У зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати, збільшується, наприклад, мінімальний розмір єдиного соціального внеску. ЄСВ з 01.10.2022 року становитиме 1474 грн.

Також з цієї дати зростуть і штрафи за порушення трудового законодавства, адже їх розміри прив’язані до мінімальної зарплати, яка діє на момент виявлення порушення.

Джерело: pmg.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень