Підвищення пенсій з 1 грудня може й не бути. Що кажуть у ПФУ

Там зараз, напевне, працюють особливо активно

Пенсійному фонду України не вистачає коштів для анонсованого з 1 грудня підвищення мінімальної пенсії людям віком 65+.

Йдеться про брак у 4,34 млрд грн, про що заявлено у проєкті ПФУ, направленому до Кабінету Міністрів, повідомляє Цензор.Нет.

У пояснювальній записці вказано, що у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, витрати у поточному році становитимуть 521,2 млрд грн, що на 4,3 млрд грн більше від запланованих обсягів.

Ці гроші Фонд хоче компенсувати шляхом збільшення обсягу власних доходів (+3,81 млрд грн) та додаткових надходжень із держбюджету (+0,53 млрд грн).

Чи дадуть кошти – поки тільки вирішується.

У ПФУ скаржаться на тих, хто добивається підвищення пенсій через суд

Пенсійний фонд зазначає, що витрати істотно перевищують доходи ще й через перерахунок призначених за спеціальними законами пенсій, згідно з рішеннями судів. Мовиться зокрема про спецпенсії для «чорнобильців», військових, суддів та прокурорів.

Крім того, зростає чисельність одержувачів пенсій по інвалідності, у зв'язку з особливими умовами її отримання на період карантину.

Все це призвело до додаткових видатків на суму ще 0,5 млрд грн протягом цього року, наголошують у Пенсійному фонді.

Нагадаємо, що пенсію-мінімалку у 2 600 гривень із грудня матимуть далеко не всі. У декого не буде навіть 2 000 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень