ON-LINE

Рівнерада досі не затвердила 210 млн грн капвидатків на поточний рік

середа, 17 квітня 2019
Але «все буде добре»

Рівненська міська рада досі не затвердила капітальні видатки міського бюджету на поточний рік. А отже управління не можуть завчасно планувати тендери чи будь які інші роботи, бо поки невідомо у якому обсязі вони матимуть фінансування і на які об’єкти. Зазвичай рішення про капвидатки депутати ухвалюють, щонайпізніше, у березні, торік - у лютому. Затримка, що виникла цього року, не вплине на життєдіяльність міста, говорить начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга:

- Я думаю, що на життєдіяльності міста воно негативно не відобразиться. Видатки затвердять і ухвалять у квітні, і я не бачу в цьому особливої проблеми. Я особливих затримок не бачу. Я думаю, що всі все встигнуть, все буде добре.  

Водночас, окремі депутати вважають що ситуацію спричинили вибори. Зауважимо, у березні Рівнерада із капітальних видатків затвердила лише 50 млн на реконструкцію «Авангарду» і 10 млн на колишній садочок, відомий як «Вишенька» (ДНЗ №17, Соборна, 420а) на Ювілейному. Вцілому орієнтовний обсяг капітальних витрат на поточний рік – 210 млн гривень, каже Віктор Шульга. Це на 30 мільйонів більше, ніж торік.

Однак все залежить від остаточного рішення депутатів під час сесії. До речі, поки у порядку денному засідання, що заплановане наступного четверга, питання про бюджет немає.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного