Кульчинська подякувала Паладійчуку за відкритість у Рівному (БЮДЖЕТ)

І колегам «за розуміння та підтримку»

Депутати міської ради Рівного зберуться завтра, аби вирішити ключові бюджетні питання міста на 2018 рік.

Зокрема затвердять розподіл 231 мільйона гривень з  Бюджету розвитку міста.

За словами секретаря міської ради Сергія Паладійчука, цього року процес бюджетування був тривалим, але прозорим і об’єктивним.

Однак, керівник депутатів передбачає, що, попри всі намагання знайти компроміси між галузями, незадоволеними, в результаті, можуть виявитися… всі:

Сергій Паладійчук -- секретар міської ради

Думаю, що будуть трошки ображені усі. (Галузі – ред.) Тому що запити, які вони подавали, як правило, у півтора-два рази більші, ніж реально їм може бути виділено.

 

Комунальна галузь традиційно отримає більше коштів, бо комунальна галузь - це фактично і є наші повноваження. Тоді як освіта і медицина, для прикладу - це державні повноваження. Але ми і їм виділяємо кошти, ми ж розуміємо, що тут наші люди.

Знаєте, скільки просила Комунальна галузь Рівного на цей рік?

Для проведення усіх необхідних робіт ЖКГ запитувало близько 300 мільйонів гривень.

Однак отримають комунальники у чотири рази менше від потреби.

Близько 70-80 мільйонів.

Недофінансованою попри все залишиться і медична галузь. У цьому переконаний голова фракції партії «Свобода» у міській раді Юрій Осіпчук.

Юрій Осіпчук

Мені, як голові комісії з питань охорони здоров’я у міській раді, принципово, щоб не була ображена медицина. І якраз у цьому бюджеті вона частково ображена.

 

Але є вольове рішення, є попередня домовленість із ключовими фракціями міської ради, що ми протягом року при змінах у бюджеті наздоженемо і збільшимо кількість капітальних видатків на медицину.

Заступник міського голови і керівник фракції «Батьківщина» Галина Кульчинська стверджує, що всі депутати, які хотіли,  мали змогу  ознайомитися з переліком об’єктів фінансування по кожній галузі та по кожному пункту.

Окремо дякуємо Сергію Паладійчуку за організацію Дня депутата, де представники всіх управлінь доповідали про свої потреби, а депутати могли це обговорювати, задавати питання, дискутувати.

Фото -- ілюстративне (з архіву)

Інша справа, що не всі депутати захотіли долучитися до процесу остаточного узгодження видатків:

Для мене особисто принциповою була позиція по медицині. Зокрема виділення коштів на завершення ремонту в інфекційному відділені рівненської міської лікарні.

 

Це дуже потрібний об’єкт, який терміново необхідно завершити, і я дуже вдячна колегам за розуміння та підтримку.

За словами Кульчинської, видатки на освіту, культуру та спорт цьогоріч будуть достатньо збалансованими. Окремо вона відзначає рішення виділити 1 мільйон 300 тис. грн на Палац дітей та Молоді (ПДМ).

Каже, що це вперше за багато років і теж дуже дякує усім колегам.

До слова, у порядку денному завтрашнього засідання сесії значиться близько 75 питань. Традиційно, працюватимуть депутати від самого ранку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень