Рівнеоблводоканал замінить понад 600 метрів водогону

На аварійній ділянці Горбаків - Рівне

Працівники Рівнеоблводоканалу почали підготовчі роботи із заміни  понад 600 метрів аварійної ділянки 820-мм водогону Горбаків - Рівне.

Планується замінити понад 600 метрів сталевої труби діаметром 820 мм на полімерну, діаметром 630 мм, термін експлуатації якої — понад 70 років.

— На даний час водогін в окремих місцях повністю замортизований та потребує  ремонту. А найбільш аварійні ділянки – повної заміни.

 

Заміна  здійснюється з метою забезпечення споживачів надійним та безперебійним водопостачанням.

 

Тривають підготовчі роботи із заміни понад 600 метрів  сталевих труб на Горбаківському водогоні, це перша з трьох таких ділянок. Роботи Рівнеоблводоканал виконує в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничо-комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 – 2026 роки», на яку в цьому році виділено 5,8 млн грн. з обласного бюджету — розповідає прессекретар підприємства Олександр Очкуренко. 

Через заміну аварійної ділянки на Горбаківському водогоні можлива подача води з пониженим тиском та збільшеною мутністю та вмістом заліза для мешканців північно-східної частини Рівного, а також для абонентів, які проживають в селах Іллін, Бабин, Горбів, Дорогобуж, Подоляни та Рясники.

Тому, на весь період робіт, та деякий час після завершення робіт працівники підприємства, будуть промивати та дезінфікувати водогін та організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном - 62-32-15; 050 375 40 70.

Перепрошуємо у споживачів за тимчасові незручності та наперед дякуємо за розуміння.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Знайдено сумку

Знайдено  сумку з вудкою та снастями.    

Більше оголошень