ON-LINE

20 будинків у Рівному сьогодні залишаться без води

четвер, 04 жовтня 2018
«Рівнеоблводоканал» проводить ремонтні роботи в районі вулиць Макарова, Дубенської та О. Теліги

Сьогодні, у четвер, 4 жовтня, заплановане відключення водопостачання на ділянці водопровідної мережі від вул. Макарова, вул. Дубенська до вул. О.Теліги.  Працівники «Рівнеоблводоканалу» проводитимуть ремонтні роботи на водопроводі діаметром 500 мм у цьому районі.

 Наші майстри ремонтуватимуть пошкодження водопроводу.  Плануємо, що водопостачання буде відсутнє до 17 год. Можливо, вдасться провести роботи швидше.

Традиційно ми організовуємо підвіз питної води спецмашиною за заявками споживачів, у яких не буде водопостачання, —  розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне Юрій Єзерський.

 Зокрема, води не буде з 09.30 до 17 год на вул. Макарова, 2, 4, 6, 8, 10, 12Б та на вул. Дубенська, 12, 44, 44В, 46, 46 А, 68А, 89, 91, 93, 97, 111, 113, 115, 117.

Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. 

«Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності  і наперед вдячний за розуміння.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
  • Загублено посвідчення водія

    В районі Дикого загублено посвідчення водія на прізвище Степанов Дмитро. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного