ON-LINE

20 будинків у Рівному сьогодні залишаться без води

четвер, 04 жовтня 2018
«Рівнеоблводоканал» проводить ремонтні роботи в районі вулиць Макарова, Дубенської та О. Теліги

Сьогодні, у четвер, 4 жовтня, заплановане відключення водопостачання на ділянці водопровідної мережі від вул. Макарова, вул. Дубенська до вул. О.Теліги.  Працівники «Рівнеоблводоканалу» проводитимуть ремонтні роботи на водопроводі діаметром 500 мм у цьому районі.

 Наші майстри ремонтуватимуть пошкодження водопроводу.  Плануємо, що водопостачання буде відсутнє до 17 год. Можливо, вдасться провести роботи швидше.

Традиційно ми організовуємо підвіз питної води спецмашиною за заявками споживачів, у яких не буде водопостачання, —  розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне Юрій Єзерський.

 Зокрема, води не буде з 09.30 до 17 год на вул. Макарова, 2, 4, 6, 8, 10, 12Б та на вул. Дубенська, 12, 44, 44В, 46, 46 А, 68А, 89, 91, 93, 97, 111, 113, 115, 117.

Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. 

«Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності  і наперед вдячний за розуміння.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного