ON-LINE

Дефіцит хлору в Україні: чи залишаться рівняни без чистої води?

четвер, 19 липня 2018
Великі міста вже оголошували про таку загрозу

Чи є у Рівному дефіцит хлору? Нагадаємо, що підприємство «ДніпроАзот», яке забезпечувало Україну хлором для знезараження води, зупинилося в середині червня.

Нині в державі дефіцит хлору. Водоканали Харкова, Запоріжжя та Києва заявляли про загрозу централізованому водопостачанню через відсутність дезинфіката для води.

Для Рівного зупинка «ДніпроАзоту» не така вже й страшна, каже керівник «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш:

Як для Рівного, так і для Рівненщини, для нашого підприємства, нам пощастило, що у нас водозабір підземний. Ми років 15 тому перейшли на знезараження води гіпохлоридом натрію марки А, тому прямої залежності від  хлору в нас немає. На сьогодні на підприємстві програма по знезараженню води виконується в повному обсязі.

Гіпохлорид натрію Рівному постачали з того ж «ДніпроАзоту», адже це побічний продукт їхнього виробництва. Однак Андрій Карауш каже, що запасів знезаражувача вистачить ще на місяць. Наприкінці липня Рівне очікує нову поставку.

З припиненням виробництва хлору «Рівнеоблводоканал» перестав відвантажувати гіпохлорид натрію іншим містам області. Яка нині ситуація там – невідомо. Зауважимо, що «ДніпроАзот» напередодні заявив, що готовий запустити виробництво протягом наступних трьох діб.

Через затримку ціна на продукцію зросла майже удвічі. Однак на тарифи, за словами директора «Рівнеоблводоканалу», це не вплине.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного