Рівненський лікар порівняв роботу та зарплати українських і африканських медиків

Лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський працював певний час у Кенії

Фото Павла Сільковського з операційної Рівненської обласної дитячої лікарні

Враженнями від кенійської лікарні - "не найкращої і не найгіршої" - Павло Сільковський поділився у соцмережі Фейсбук:

З одного боку, добре, що тут взагалі є мережа лікарень, амбулаторій і оперативні втручання виконують. Все-таки, комусь щастить і вони можуть якось жити після таких операцій. З іншого боку, прошу Бога, щоб взагалі тут не потрапляти в лікарню, тим більше в операційну. 

 

Порівняно з тутешніми хірургами, більшості наших - потрібно руки цілувати. Шановні хірурги, травматологи, окулісти, лори (особливо з Рівненської обласної дитячої лікарні), медсестри і санітарки в тому числі, відтепер я зможу поважати вас ще більше, бо маю з чим порівняти і ви на це, справді, заслуговуєте. 

 

За словами Павла Сільковського, у Кенії за місяць медикам платять 2000$+, але вони своїх грошей, схоже, не відпрацьовують. А ось українські лікарі, пише він, 1000$ не отримують навіть з урахуванням подяк від пацієнтів, але свої гроші явно перепрацьовують.

Тож, звертаючись до своїх колег, Павло Сільковський жалкує:

Шкода, що майже ніхто не бачить вашого поту, не відчувають вашого хвилювання, не знімають кардіограм під час хірургічного втручання і не знають, скільки парафіну згоріло з життєвої свічки після багатьох адреналінових операцій. Пишаюся вами, усі, хто заходить на роботу в операційну!

Єдиний, до кого у кенійській операційній у Павла Сільковського не було претензій, а лише повага,  - це анестезіолог. В тих умовах його дії і тактика ведення пацієнтів, зазначає рівненський лікар, були високопрофесійними.

І я розумію, що це - скоріше закономірність, ніж виняток. Бо анестезіологи, вони і в Африці - найкращі!

На жаль, фото з кенійської операційної Павло Сільковський зробити не зміг. Там це заборонено. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень