У Рівненській обласній дитячій лікарні започаткували малоінвазивну хірургію

У перший день прооперували чотирьох малюків

Дороговартісне німецьке устаткування Karl Storz для лікарні закупили наприкінці минулого року. На це  витратили 2,5 мільйони гривень з обласного бюджету.

В нашій лікарні почали проводити дітям малоінвазивні лапароскопічні операції. Для пацієнта вони менш травматичні, адже робиться невеличкий хірургічний розріз, майже не відбувається крововтрата, швидко проходить відновлення. Це, в свою чергу, дозволяє економити витрати на лікування, а також несе значно менший стрес для дитини та рідних. Пацієнти, яких вчора прооперували, сьогодні вже встають і ходять, - розповів головний лікар РОДЛ Віталій Бойко.

Крім того, завдяки співпраці з Вармінсько-Мазурським воєводством, нині в обласній дитячій лікарні перебувають хірурги Ольштинської лікарні Тадеуш Політевіч та Войчех Хоінський. Фахівці приїхали передати практику проведення операцій за допомогою лапараскопа. Це є зустрічний візит, адже торік лікарі обласної дитячої лікарні їздили до Польщі на стажування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень