У Рівненській обласній дитячій лікарні започаткували малоінвазивну хірургію

У перший день прооперували чотирьох малюків

Дороговартісне німецьке устаткування Karl Storz для лікарні закупили наприкінці минулого року. На це  витратили 2,5 мільйони гривень з обласного бюджету.

В нашій лікарні почали проводити дітям малоінвазивні лапароскопічні операції. Для пацієнта вони менш травматичні, адже робиться невеличкий хірургічний розріз, майже не відбувається крововтрата, швидко проходить відновлення. Це, в свою чергу, дозволяє економити витрати на лікування, а також несе значно менший стрес для дитини та рідних. Пацієнти, яких вчора прооперували, сьогодні вже встають і ходять, - розповів головний лікар РОДЛ Віталій Бойко.

Крім того, завдяки співпраці з Вармінсько-Мазурським воєводством, нині в обласній дитячій лікарні перебувають хірурги Ольштинської лікарні Тадеуш Політевіч та Войчех Хоінський. Фахівці приїхали передати практику проведення операцій за допомогою лапараскопа. Це є зустрічний візит, адже торік лікарі обласної дитячої лікарні їздили до Польщі на стажування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень