ON-LINE

Лікар з Рівного - про те, чи вживати перед новорічним застіллям медпрепарати

понеділок, 31 грудня 2018
Багато хто вважає, що вони допоможуть краще почуватися наступного дня
Фото ілюстративне

Завідуюча терапевтичного відділення міської лікарні Рівного Зінаїда Варварук каже, що є методика вживання активованого вугілля, сорбентів для того, щоб не сп'яніти.

І додає:

- Але це робиться не перед їжею, а коли людина вже поїла і ще перебуває в процесі вживання алкогольних напоїв і їжі. Тоді можна випивати кожні 2 години активоване вугілля. Що воно робить? Забирає на себе частину жиру і алкоголю, щоб людина так не п’яніла і менше шкідливих речовин всмоктувалося у кров. Але як на мене, то навіщо переводити продукти: зайве їсти-пити і вживати вугілля? Краще в міру все вживати.

На запитання "чи варто вживати панкреатин, мезим, які рекламують по телебаченню?", щоб поліпшити травлення, лікар відповідає так:

- Це обов'язково треба тим людям, які знають, що себе не стримають і можуть переїсти, тим, які відчувають, що можуть переїсти. Бо ці препарати покращують, полегшують роботу підшлункової залози і жовчного міхура.  Бо органи  звикають до певного режиму харчування. І якщо він порушується, то виникає важкість, відрижка, дискомфорт. А ці ліки полегшують роботу органів. Тобто це можна вживати. Але є люди, які не зловживають їжею, то їм це не потрібно.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного