Рівненський лікар - про спотворену турботу держави про громадян

Лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський поділився своїми думками про субсидії, шкільні підручники та інші речі, на які витрачається держава

На ці думки його наштовхнув довідник "Все про субсидії", які поширюють відділення "Укрпошти". У довідниках - дорогий цупкий папір, високоякісний друк, чудова інфографіка, яскраві кольори. Тож Павло Сільковський у соцмережі Фейсбук запитав:

Чи не міг би хтось мені пояснити людською мовою:

- якщо держава закладає десятки мільярдів гривень на субсидії і якщо в державі ці гроші є, і вона готова заплатити їх за мене, то чому держава не може дати ці кошти громадянам у вигляді зарплат, пенсій, стипендій, щоб ми самі заплатили за всі послуги стільки, скільки вони коштують?

- якщо держава хоче допомогти лише бідним, а багатим щоб ні, то чому тоді просто не підвищити рівень прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат і пенсій? Це би допомогло значно скоротити кількість отримувачів субсидій.

- якщо в школах не вистачає підручників, то для чого друкувати у такій величезній кількості такі якісні рекламки? Яка цільова аудиторія такої продукції? Значить, на це коштів більш, ніж достатньо?

Оскільки на кожному довіднику про субсидії - слоган "держава турбується про тебе", у лікаря виникло переконання, що це -якась спотворена, викривлена турбота.

Усе це пахне якоюсь величезною аферою, розгадати яку мені не під силу. Зробити користувачами субсидій понад 80% населення, маючи при цьому такі величезні кошти на їх оплату, ні, я цього не розумію. Чи може є раціональні пояснення?

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень