Рівненський краєзнавчий музей отримає грант на майже півмільйона гривень

Для запровадження електронного обліку музейних предметів

За державні кошти у музеї повинні створити апаратно-програмний комплекс для обліку музейних предметів в електронній формі.

На цей проект заклад виграв грант у розмірі 436 тис. грн від Українського культурного фонду.

За словами директора музею Олександра Булиги, який є керівником цього проекту, це новітній комплекс, який тільки запроваджують в Україні:

На сьогодні робоча група музею провела переговори з тендерним комітетом УКФ щодо фінансування грантової програми. На першому етапі здійснюватимемо електронний облік музейних предметів нашої колекції. А в подальшому - плануємо обліковувати предмети інших музейних закладів Рівненщини, далі - аналогічний проект реалізовуватимуть на Волині.

Зокрема облікова підсистема передбачатиме зручний інтерфейс, ведення бази даних музейних предметів з фіксацією їхнього стану на всіх життєвих циклах, презентацію музейних предметів, реєстрацію поточних змін, періодичне резервне копіювання та розширене  адміністрування роботи користувачів.

За словами технічного координатора проекту Дмитра Маслова, апаратно-програмний комплекс планують впровадити до кінця року. Окрім працівників музею, до роботи планують залучити й програмістів на договірній основі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень