Якщо ваш син мріє стати пожежником: у Рівному є музейна кімната (ФОТО)

Рівненським мамам на замітку

В обласному краєзнавчому музеї діє пожежна музейна кімната.

Тут школярі у цікавій формі дізнаються про історію створення та розвитку пожежно-рятувальної служби Рівненщини. Якщо Ваш син мріє стати рятувальником – вам варто зводити його сюди на екскурсію.

Як повідомляє прес-служба надзвичайників Рівненщини

тут для відвідувачів, а це, переважно, учні рівненських шкіл, офіцери-рятувальники демонструють виставку сучасної та раритетної пожежно-рятувальної техніки, спорядження, обмундирування, засобів гасіння та зв'язку довоєнного та післявоєнного періодів.

Гості музейної кімнати можуть переглянути унікальну фотовиставку та архівні документи поетапного становлення та розвитку пожежної охорони на Рівненщини з 1865 року і донині.

Час роботи: 10.00 − 18.00.

Понеділок - вихідний.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень