«Зустріч друзів» у Рівному збере дітей, які подолали смертельну хворобу

Рівнян запрошують послухати талановитих дітей та іменитих гостей

Діти, які подолали рак. Фото "Скарбниці надії".

У Рівному відзначать Міжнародний день онкохворої дитини концертом. Захід із назвою «Зустріч друзів» організовує благодійний фонд «Скарбниця надії», який за останні кілька років допоміг врятувати сотні дітей.

Примітно, що на концерті виступатимуть діти, які свого часу подолали рак і тепер є волонтерами в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні.

Так працюють волонтери у онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.

Про зустріч переможців, донорів та благодійників розповіла заступниця голови правління БФ «Скарбниця надії» Мар’яна Рева:

Це день мужності та сили. В цей день в світі згадують дітей, які борються зі страшним раком та намагаються привернути увагу людей до проблем онкохворих дітей. Благодійний фонд «Скарбниця Надії» з 2009 року опікується онкохворими дітьми Рівненщини, і за цей час у нас з’явилось багато друзів, які постійно підтримують роботу фонду. Серед запрошених на концерт будуть не тільки благодійники, донори крові, лікарі, волонтери, лікарняні клоуни, а й діти, які подолали рак, та їх батьки. Кілька дітей, які проходили курси хіміотерапії, будуть виступати з сольними номерами.

Організатори концерту також чекають приїзду лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі. Окрім цього, на концерті виступлять народні та аматорські колективи Міського будинку культури.

Юлія Куцюк готує особливий номер для концерту.

Усіх мешканців Рівного кличуть на цю зустріч, адже це, кажуть у «Скарбниці надії», хороша нагода подякувати усім тим, хто не залишився осторонь чужої біди.

А також показати, що рак – виліковний, і усі ті, хто колись потрапив у відділення онкогематології, нині виросли і живуть повноцінним життям.

«Зустріч друзів» у Міському будинку культури, що у парку Шевченка у Рівному, запланована на 17 лютого. Розпочнеться концерт о 14 годині.

Нагадаємо, у четвер, 15 лютого, У Рівному вперше відбулася акція до Всесвітнього дня онкохворих дітей.

 

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень