У Рівному вперше відбулася акція до Всесвітнього дня онкохворих дітей

Їм потрібна підтримка

Символом цього дня є золота стрічка. Тож учні місцевих шкіл на чолі з представниками влади в центрі міста урочисто вбрали 23 клени в золоті стрічки, які стали символом солідарності та підтримки хворих дітей.

Що очікують від пересічних громадян, які стали свідками акції, розповіла головний спеціаліст управління освіти Людмила Грекул:

Вирішили так привернути громадськість до того, що є така проблема, що ми - разом з цими дітьми, ми їх не залишимо в біді. Тому таке гарне дійство в нас вийшло.

 

Дуже віримо в те, що сьогодні, побачивши цю алею, люди вирішать, що можна піти в лікарню і здати кров або адресно допомогти онкохворим дітям.

Ініціатором такої акції у Рівному є заступник міського голови Галина Кульчинська. А вперше подібна акція відбулася у 2001 році в Люксембурзі.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень