Життя – хвороба, від якої помирає кожен: ляльковий театр покаже особливу виставу

Її прем’єра відбулась у липні, а на Покрову постановку покажуть задля благодійності

Учні театральної студії «Лялькові сходинки» та театр ляльок запрошують рівнян та гостей міста на благодійну виставу «Оскар і рожева пані».

Вона відбудеться сьогодні о 18 годині у ляльковому театрі.

Діти та актори втілили на сцені однойменний роман сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта, про смертельно хворого хлопчика. Все – задля хворої дівчинки.

Зібрані від реалізації квитків кошти – передадуть на лікування онкохворій дівчинці Марії Шелях. Це дівчинка із Володимирця. У дівчинки діагностували лейкоз.

Чому ця вистава варта уваги, розповіла акторка рівненського лялькового театру Олена Ткачук. Вона розпочала із головного:

Життя – це така хвороба, від якої помирають рано чи пізно помирає кожен. Головне достойно прийти до того моменту, коли ми маємо перейти в інший світ? Кожен має свою відповідь. Герой нашої вистави – онкохворий, який ображається на своїх батьків. Бо вони зневірились, через смертельну хворобу. Але до хлопчика приходить така собі рожева пані. У Франції, звідки родом ця постановка, у дитячих хоспісах працюють такі сестри милосердя, яких називають рожевими панянками. Цей твір – інструкція, як пережити тяжку хворобу. Рожева пані – допомагає хворому хлопчику знайти Бога в собі.

Актриса зазначила, що вистава «Оскар і рожева пані», особливе ще і тим, що у ній задіяні діти. У виставі задіяний хлопчик із синдромом Дауна.

Нагадаємо, раніше ляльковий театр у Рівному проводив благодійні вистави, на яких так само збирав гроші для онкохворих дітей.

 

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень