У Рівному створять містично-історичні квест-кімнати: місто виграло 0,5 млн євро від ЄС

З дня на день буде підписано відповідний контракт із Брюсселем

Так можуть виглядати квест-кімнати

Як розповів начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, за грантові кошти у місті реалізують проект

"Таємничі підземелля Рівного. Культурна спадщина як елемент інтерактивного вивчення історії краю".

90% коштів на нього дасть ЄС. Це 443 тисячі євро. Ще 10% профінансує місто. Це близько 50 тисяч євро або понад півтора мільйона гривень.

За ці кошти здійснять реставрацію розкопаного у парку імені Шевченка Рівного підземелля садиби князів Любомирських «На гірці» і законсервують його. У ньому також облаштують квест-кімнати - приміщення для сюжетних ігор.

Подробиці розповідає Тарас Максименко:

Що будемо мати на виході? Це дві дуже круті, мультимедійні, інтерактивні квест-кімнати і суперсвітлове музичне шоу назовні. Тобто люди будуть збиратися як зовні, так і всередині квест-кімнат. Всередину треба буде потрапляти за записом. Бо це буде певна програма – містично-історичні квести, які нині популярні в світі.

За словами Тараса Максименка, проект реалізують за два-три роки. Він може стати однією з головних окрас міста і принадою для туристів.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень