Рівненським фермерам виплатили понад три мільйони гривень дотації на корів

Це допомога від держави

На Рівненщині понад 3 млн грн виплачено фермерам Рівненщини за утримання 602 молочних корів. Рівненщина – на третьому місці після Львівщини та Волині за величиною цієї допомоги від держави.

Компенсацію за державною програмою можуть отримати фермерські господарства, у власності яких перебуває від п’яти ідентифікованих та зареєстрованих корів.

Про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Чи занесуть корову в Червону книгу і як епідемія посприяла вирощуванню кукурудзи

Дотацію за утримання корів отримали 25 фермерських господарств області. Серед них 9 – без статусу юридичної особи, сума дотації для них становить 835 тисяч грн.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень