Проти продажу землі на Рівненщині протестували лише 200 фермерів (ФОТО/ВІДЕО)

Хоча планували зібрати близько 2000 осіб

Нечисленним виявився протест аграріїв проти зняття мораторію продаж земель сільськогосподарського призначення. Організатори обіцяли створити живий ланцюг від села Головниця Корецького району до райцентру Гоща. Насправді колона з аграріями розтягнулася максимум на 2 км. В акції взяли участь до 200 осіб.Хотілося б, щоб цю землю можна купити простому аграрнику та фермеру. Адже міський житель навряд чи захоче працювати на землі. Селянам потрібно якось буде викупити землю, потрібні доступні кредити — під 3-5%, — зазначив учасник акції Сергій Мельничук.

До слова, Кабінет міністрів планує спрямувати всі 4,4 млрд грн, передбачені на підтримку агропромислового комплексу в проєкті державного бюджету на 2020 рік, на здешевлення кредитних ставок фермерам, які після відкриття ринку землі захочуть купити ділянки. Про це під час представлення проєкту держбюджету-2020 в парламенті заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Нагадаємо, у п’ятницю Верховна Рада прийняла для подальшої роботи законопроєкт № 2000 про бюджет на наступний рік.


Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень