Рівненських будівельників вчили долучатись до тендерів Світового Банку

В Рівному пройшов семінар для понад півсотні представників будівельних компаній. Подія відбулася в рамках впровадження спільного проекту МОЗ України та Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

На виконання цього проекту Україні виділяють близько 20 мільйонів гривень. Зокрема частина коштів піде на здійснення закупівель малих будівельних та ремонтних робіт. Для визначення виконавця буде проведено тендер. Проте, організовуватися і тендер, і закупівля будуть за правилами Світового Банку. Саме для роз’яснення цих правил майбутнім учасникам тендерів і організували захід.

Загальні підходи в закупівлях в держави та Світового Банку схожі. Проте, є певні відмінності. Процеси закупівель, що здійснюються в Україні, відбуваються на основі закону, і, фактично, «затиснуті» в певні рамки. Керівні положення Світового Банку трохи більш лояльні. Про те, що відрізняє підходи, далі  експерт Світового банку з питань закупівель Ірина Шмельова:

Чим відрізняються? Тим, що в законі у нас чітко прописано, що треба робити і як треба робити. В керівних положеннях прописані загальні рамки, як потрібно робити. Але тут є більше можливості для, скажімо, маневру та прийняття рішень під час закупівель.

Участь у семінарі взяли не лише представники рівненських підприємств, а й гості з інших областей. Зокрема багато представників прибуло з Волині.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень