Місія Світового банку відвідає Рівненщину

В складі місії - експерти Світового Банку та фахівці Міністерства охорони здоров’я України

На наступному тижні на Рівненщині з робочим візитом перебуватимуть представники Місії Світового банку з підтримки впровадження Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Субпроект фінансує Світовий банк у розмірі 25 мільйонів доларів США. Проте обов’язковою умовою є 10% співфінансування.

За ці гроші, в першу чергу, будуть модернізовані медзаклади, які надають первинну та вторинну медичну допомогу. Також буде створений серцево-судинний центр в обласній клінічній лікарні.

Нагадаємо, Рівненщина ввійшла до 8 областей України, де реалізується Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Зокрема, на території області впроваджується субпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень