Рівненським позичальникам валютних кредитів не варто хвилюватися

Українські банки ідуть на зустріч

Відповідно до спеціальної постанови Національного банку про роботу банківської системи у період воєнного стану нині призупинено роботу валютного ринку крім операцій з закупки іноземної валюти від клієнтів.

Зважаючи на це провідні українські банки строком до трьох місяців, до 31 травня 2022 року, оголосили так звані «кредитні канікули».

Це період, коли виплати по кредитах тимчасово призупиняються. Крім того, в період дії «кредитних канікул» не застосовуються штрафні санкції такі як неустойка, пеня та додаткові відсотки за несвоєчасне погашення.

Якщо ж у вас є валюта для погашення кредитів – це лише вітається. За додатковими деталями та умовами «кредитних канікул» варто звертатися до вашої банківської установи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень