Рівненські туристи зможуть літати в Анталію двічі на тиждень. Але не на боїнгах

Немає усіх дозволів

У Рівненський аеропорт повертається туроператор ТPG. Представники компанії презентували літню чартерну програму турів в Анталію.

Перший літак перевізника «Браво» вирушить з летовища вже у цю п’ятницю. Далі повітряні судна літатимуть двічі на тиждень, розповідає керівник «Браво» Ігор Логвиненко:

На сьогоднішній день у нас в планах два рейси в тиждень до Туреччини. Використовуватимемо літаки класу МД з верхніми двигунам, адже боїнги аеропорт ще невідомо, чи зможе прийняти.

Коли комісія від авіакомпанії остаточно вирішить, чи можна використовувати там літаки, тоді ми розглядатимемо можливість польотів на Боїнгах.

Директор рівненського летовища Ігор Насинюк запевнив авіаперевізника – недоліки на руліжці усунули, відповідно дозвіл від Державіаслужби на прийом боїнгів є.

Логвиненко відповів на це, що невдовзі до аеропорту прибуде комісія «Браво». Сторони сподіваються, що питання боїнгів вдасться закрити в цьому році.

Крім того, в Рівненського аеропорту лишається питання вильотів до Польщі та співпраці з білоруськими турфірмами.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень