Рівненські правоохоронці готові до провокацій (ВІДЕО)

Вони постійно відпрацьовують свою майстерність

Поліцейські Рівненщини провели навчання щодо забезпечення правопорядку під час масових заходів. І зняли про це відео.

Навчання включали моделювання ситуації щодо розстановки сил і засобів, порядок дій під час виявлення вибухонебезпечного предмета, проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо заборони використання тоталітарної символіки. 

Практичні заняття включали також проведення поверхневих оглядів, оглядів речей щодо виявлення та вилучення зброї, інших предметів, якими можуть бути спричинені тілесні ушкодження тощо. Долучилися до них і керівники поліції превенції територіальних підрозділів області.

Поліцейські звертаються до громадян із розумінням поставитися до посилених заходів безпеки під час проведення масових заходів 8-9 травня, бути взаємоввічливими, не піддаватись на провокації та повідомляти працівникам поліції про будь-які можливі протиправні дії, аби гості, жителі Рівного та області почувалися у безпеці.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень