Заїзд до управління поліції у Рівному зроблять зручнішим. За 180 тисяч гривень

Рівнерада передбачила субвенцію на це обласному бюджету

Заїзд до обласного управління Нацполіції (ГУНП) з вулиці Пушкіна, на якому кілька років тому встановили ворота, тепер робитимуть зручнішим для заїзду автомобілів. Ворота згодом зняли, однак деякі конструкції ще лишилися. 

На реконструкцію тротуарів міська рада надала 180 тисяч гривень субвенції обласному бюджету, пояснює міський голова Володимир Хомко:

- Йдеться про ремонт тротуару, ви всі знаєте з Пушкіна заїзд на вулицю Хвильового. Колись там була перекрита дорога, і там незручний заїзд. Ми не можемо зробити це за власні кошти, бо територія поліції. Ми дамо гроші, поліція зробить цей ремонт тротуару, зніме ту огорожу, зріже той «зуб», який заважає всім заїжджати.  

Ще майже 100 тисяч субвенції обласному бюджету міська рада надала обласній станції юних натуралістів.

Ці кошти спрямують на зміцнення матеріально-технічної бази закладу та проведення туристично-краєзнавчих та туристично-спортивних заходів.

Хоча станція обласна, але логічно передбачити гроші, каже міський голова, бо туди так само ходять діти з Рівного.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень