Рівненські освітяни співпрацюють з Польщею

У Рівному обговорили перспективу співпраці в науково-освітній сфері з польським Вармінсько-Мазурським університетом 

Обидві сторони обговорили співпрацю між вишами, зокрема, торкнулись питання підготовки студентів  та науковців за програмами «Європейська освіта», організації виробничої практики, проведення спільних наукових конференцій.   

«Упродовж останніх років освітяни області активізували співпрацю із Республікою Польща – провідні ВНЗ започаткували навчання за європейськими освітніми програмами із отриманням по завершенню подвійних дипломів, в межах чинних міжнародних угод українські студенти та викладачі мають змогу інтенсивно вивчати курс польської мови, активізувався викладацький обмін», – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень