Рівненські освітяни співпрацюють з Польщею

У Рівному обговорили перспективу співпраці в науково-освітній сфері з польським Вармінсько-Мазурським університетом 

Обидві сторони обговорили співпрацю між вишами, зокрема, торкнулись питання підготовки студентів  та науковців за програмами «Європейська освіта», організації виробничої практики, проведення спільних наукових конференцій.   

«Упродовж останніх років освітяни області активізували співпрацю із Республікою Польща – провідні ВНЗ започаткували навчання за європейськими освітніми програмами із отриманням по завершенню подвійних дипломів, в межах чинних міжнародних угод українські студенти та викладачі мають змогу інтенсивно вивчати курс польської мови, активізувався викладацький обмін», – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень