ON-LINE

У Рівному сьогодні – Всеукраїнський день бібліотек

середа, 30 вересня 2015
З нагоди свята у Рівненській обласній бібліотеці впродовж дня проходить чимало цікавих заходів

Зокрема, у холі, на другому поверсі, користувачів чекає виставка-конкурс плакатів-мотиваторів читання. Також на четвертому поверсі бібліотеки демонструють виставку оригінальних книг, розповідає Наталія Волян:

– Люди матимуть можливість подивитися цікаву виставку незвичних книг: книга, яка виконана з бурштину, книга вишита, книга, яка в’язана спицями, книга, яка в’язана гачком, яка виконана з таких цікавих матеріалів як шовк, наприклад. Крім того, можна буде подивитися на виставку рідкісних і цінних книг, які є у фонді нашої бібліотеки.

Окрім того, впродовж дня у відділах бібліотеки діятимуть художні виставки, виставки-інсталяції книг: «Таємниці історії»; «Переможці коронації слова»; «У світі казкових героїв»; «Створюємо своїми руками» та ін.

А також відбудеться нагородження премією імені Світочів Богдана Йосиповича Столярчука, за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність. Також сьогодні у обласній науковій бібліотеці – безкоштовна реєстрація всіх охочих.

Нагадаємо, що Рівненська обласна бібліотека пристосована для людей з особливими потребами, зокрема, з вадами зору. Частину книг у бібліотеці можна не лише почитати, а й послухати.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного