У Рівному сьогодні – Всеукраїнський день бібліотек

З нагоди свята у Рівненській обласній бібліотеці впродовж дня проходить чимало цікавих заходів

Зокрема, у холі, на другому поверсі, користувачів чекає виставка-конкурс плакатів-мотиваторів читання. Також на четвертому поверсі бібліотеки демонструють виставку оригінальних книг, розповідає Наталія Волян:

– Люди матимуть можливість подивитися цікаву виставку незвичних книг: книга, яка виконана з бурштину, книга вишита, книга, яка в’язана спицями, книга, яка в’язана гачком, яка виконана з таких цікавих матеріалів як шовк, наприклад. Крім того, можна буде подивитися на виставку рідкісних і цінних книг, які є у фонді нашої бібліотеки.

Окрім того, впродовж дня у відділах бібліотеки діятимуть художні виставки, виставки-інсталяції книг: «Таємниці історії»; «Переможці коронації слова»; «У світі казкових героїв»; «Створюємо своїми руками» та ін.

А також відбудеться нагородження премією імені Світочів Богдана Йосиповича Столярчука, за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність. Також сьогодні у обласній науковій бібліотеці – безкоштовна реєстрація всіх охочих.

Нагадаємо, що Рівненська обласна бібліотека пристосована для людей з особливими потребами, зокрема, з вадами зору. Частину книг у бібліотеці можна не лише почитати, а й послухати.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень