Рівненська бібліотека пристосована для людей із особливими потребами

Їх там не тільки навчають, але й пропонують цікаве дозвілля

У Рівненській обласній бібліотеці навчають людей із порушенням зору новітнім ІКТ (інформаційно-комп’ютерним технологіям), створили адаптований ресурс для людей із порушенням зору та слуху, організували інтелектуально насичене дозвілля. Зокрема, для читачів з вадами зору Інтернет-центр пропонує: автоматизовані робочі місця, спеціальне програмне забезпечення (JAWS), можливість друку тексту десятипальцевим методом за допомогою програм збільшення зображення, синтезатора мови та клавіатурного тренажера, дисплей зі шрифтом Брайля, принтер зі шрифтом Брайля, тифлоплеєр, доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет. 

Для слабозорих та незрячих користувачів бібліотеки формується фонд аудіокниг української та зарубіжної літератури, здійснюється запис аудіокниг на замовлення. Для людей з порушенням зору розпочато створення аудіобібліотеки навчальної та художньої літератури у форматі «дейзі».

З метою активного спілкування та проведення дозвілля у бібліотеці започатковано «Кінолекторій», перегляд та обговорення фільмів із субтитрами та тифлокоментарем. В рамках цього проекту щомісяця здійснюються перегляд адаптованих  художніх, документальних фільмів та мультфільмів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень