ON-LINE

Рівненська бібліотека пристосована для людей із особливими потребами

понеділок, 28 вересня 2015
Їх там не тільки навчають, але й пропонують цікаве дозвілля

У Рівненській обласній бібліотеці навчають людей із порушенням зору новітнім ІКТ (інформаційно-комп’ютерним технологіям), створили адаптований ресурс для людей із порушенням зору та слуху, організували інтелектуально насичене дозвілля. Зокрема, для читачів з вадами зору Інтернет-центр пропонує: автоматизовані робочі місця, спеціальне програмне забезпечення (JAWS), можливість друку тексту десятипальцевим методом за допомогою програм збільшення зображення, синтезатора мови та клавіатурного тренажера, дисплей зі шрифтом Брайля, принтер зі шрифтом Брайля, тифлоплеєр, доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет. 

Для слабозорих та незрячих користувачів бібліотеки формується фонд аудіокниг української та зарубіжної літератури, здійснюється запис аудіокниг на замовлення. Для людей з порушенням зору розпочато створення аудіобібліотеки навчальної та художньої літератури у форматі «дейзі».

З метою активного спілкування та проведення дозвілля у бібліотеці започатковано «Кінолекторій», перегляд та обговорення фільмів із субтитрами та тифлокоментарем. В рамках цього проекту щомісяця здійснюються перегляд адаптованих  художніх, документальних фільмів та мультфільмів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного