ON-LINE

Рівненська бібліотека пристосована для людей із особливими потребами

понеділок, 28 вересня 2015
Їх там не тільки навчають, але й пропонують цікаве дозвілля

У Рівненській обласній бібліотеці навчають людей із порушенням зору новітнім ІКТ (інформаційно-комп’ютерним технологіям), створили адаптований ресурс для людей із порушенням зору та слуху, організували інтелектуально насичене дозвілля. Зокрема, для читачів з вадами зору Інтернет-центр пропонує: автоматизовані робочі місця, спеціальне програмне забезпечення (JAWS), можливість друку тексту десятипальцевим методом за допомогою програм збільшення зображення, синтезатора мови та клавіатурного тренажера, дисплей зі шрифтом Брайля, принтер зі шрифтом Брайля, тифлоплеєр, доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет. 

Для слабозорих та незрячих користувачів бібліотеки формується фонд аудіокниг української та зарубіжної літератури, здійснюється запис аудіокниг на замовлення. Для людей з порушенням зору розпочато створення аудіобібліотеки навчальної та художньої літератури у форматі «дейзі».

З метою активного спілкування та проведення дозвілля у бібліотеці започатковано «Кінолекторій», перегляд та обговорення фільмів із субтитрами та тифлокоментарем. В рамках цього проекту щомісяця здійснюються перегляд адаптованих  художніх, документальних фільмів та мультфільмів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного