Пішохідні переходи у Рівному адаптували для слабозрячих

Втім, для зовсім незрячих пішоходні переходи потребують тактильної плити, яку може розрізнита тростина, але на це у бюджеті поки грошей немає

Впродовж останнього тижня  на перехрестях та пішохідних переходах обласного центру, в місцях найбільш масового скупчення людей з’явилися прямокутні лінії жовтого кольору. Такі лінії – це попереджувальні наземні знаки для слабозорих. Ефект вони мають саме на людей, які не є повністю незрячі, а ще мають частково залишок зору і здатні побачити яскравий жовтий колір.
Ініціаторами нанесення таких ліній є представники громадської організації «Генерація успішної дії», членами якої є слабозорі рівняни, - розповіла заступник голови ГО Вікторія Самчук.

За її словами, такі жовті лінії можуть навіть зберегти життя.

- Для повністю незрячих, звісно, потрібна тактильна плитка, така, що відчувається тростинкою. А от мене, бо я ще трошки залишок зору маю, жовті лінії справді попереджають. Без них, кажу вам, можна так влетіти. На пішохідних переходах воно має бути. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень