Рівненські фермери запрошують на ярмарки сільгоспвиробників

Їх влаштовуватимуть у Рівному по суботах у вересні та жовтні

Перший з ярмарків відбудеться 24 вересня на вулиці Набережній.

Розповідає голова Асоціації фермерів Рівненщини Дмитро Українець:

Шановні рівняни, споживачі, приходьте на ярмарок! Заготовляйте продукцію по дешевій зараз ціні. До речі, от візьміть картоплю – 2 гривні за кілограм. Хіба це ціна? Тут майже собівартість не входить. Так само морква і капуста. Все – недорого. Ми в цьому році будемо робити ярмарки і на вулиці Набережній, і на вулиці Князя Романа. Спочатку проведемо на Набережній, можливо, ще одну на Набережній. Хай стежать за оголошеннями по телебаченню, на радіо, в пресі.

 

Стежити за оголошеннями Дмитро Українець радить тому, що дати проведення ярмарків можуть переносити у разі несприятливої погоди.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень