![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Також рівненським фермерам вже виплатили один мільйон гривень фінансової підтримки
20 аграріїв області взяли позики із обласної скарбниці на ведення свого господарства. Гроші спрямували на закупівлю палива, насіння, добрив та сільськогосподарської техніки. Позики у розмірі по 50 тисяч гривень під два відсотки річних вони повертатимуть упродовж п’яти років, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Найбільше кредитних коштів залучили фермерські господарства Здолбунівщини.
Гроші отримали п’ять здолбунівських підприємств – «Жнивар», «СЛІД», «Калина», «Повінь-Д» та «РО-СА».
Від них не відстають і господарники Гощанщини. У районі скористувалися пільговими кредитами чотири фермерських господарств - «Родинне», «Лан», «Ю.Лелюха» та «Пролісок». Також за позиками фермери Острозького та Дубенського районів, - йдеться в повідомленні прес-служби.
Також зазначається, що голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков підписав розпорядження, яким затверджено нову програму підтримки фермерських господарств на наступне п’ятиріччя – 2016-2020 роки.
Так, позичальникам надаватимуться вдвічі більші пільгові кредити у сумі 100 тисяч на придбання техніки, обладнання палива та насіння. Разом з тим, на будівництво та реконструкцію тваринницьких приміщень та закупівлю поголів’я тварин фермери зможуть взяти кредити на суму 200 тисяч гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК