Біля Рівного відбувся мотокрос

Змагалися професіонали з п‘яти областей України

У Жобрині пройшли змагання з мотокросу, участь в яких взяли спортсмени з Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської та Київської областей.

Щодо рівненських гонщиків, то Станіслав Огороднік став другим у змаганнях професіоналів у класі OPEN A, Віктор Трофимов переміг у класі OPEN B, а Ігор Котлобай посів друге місце.

У класі OPEN C тріумфував Богдан Фадєєв. Він же став другим і в змаганнях ветеранів, випередивши Олега Огородніка. Ще одне третє місце серед ветеранів посів Олег Шматов.

Серед юніорів відзначилися Ілля Кичура, який зайняв друге місце та Ілля Зелінський, який став третім. В командному заліку перше місце посів мотоклуб «Кристал» з Острога, друге – рівненський «СТК», а третє – житомирський «Спорт Мото». 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень