Рівняни перерахували на армію кілька десятків мільйонів

З початку року до держбюджету з доходів жителів Рівного перераховано 57 мільйонів гривень військового збору

Зокрема, у листопаді на потреби української армії надійшло майже 6 мільйонів гривень цього платежу.

Фахівці ДПІ у м.Рівному наголошують, що платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих що обрали спрощену систему.

Для фізичної особи – підприємця об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця. Такі платники самостійно розраховують військовий збір в розмірі 1,5 % чистого оподатковуваного доходу, що відображають в річній податковій декларації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень