Деякі крапки над «і» у слові «Диктор»

Міський голова повинен вибачитися перед ведучою «Радіо Трек»


3-го грудня, на сесії міськради, під час обрання членів виконкому Володимир Хомко – міський голова Рівного – дозволив собі некоректний випад у бік працівника «Радіо Трек» Оксани Юрченко.

Він назвав її «диктором радіо».

Формально, у цих двох словах - «диктор радіо» - немає нічого образливого. Існує такий вид діяльності, така професія – диктор радіо, яка потребує і відповідних даних, і таланту, і вмінь.

Ми переконані, що 90% реальних «дикторів радіо» могли б бути дуже непоганими членами міськвиконкому (дорадчого органу часів СРСР, функції якого за наших реалій є – малозрозумілими).

Так само «диктори радіо» можуть бути прекрасними народними обранцями, нічим не гіршими за більшість тих, кого ми бачили депутатами раніше та бачимо – нині. І міськими головами, чесно кажучи, деякі «диктори  радіо» могли б бути теж – непоганими.

Називаючи нашу радіоведучу, при чому не вперше, «диктором радіо», Володимир Хомко, не лише перекрутив фах  Юрченко, але й, імпліцитно, образив її та усіх працівників сфери Радіо.

Сфери, яка дала світу багатьох відомих людей, таких як: Орсон Веллс, Юрій Левітан, Говард Стерн та… Ксенія Юрченко.

Тому ми офіційно вимагаємо і чекаємо від міського голови вибачень.

Перед Оксаною Юрченко особисто. Та перед Радіо – усіма працівниками радіо – взагалі.

Редакція «Радіо Трек»

P.S.
Ми взагалі рекомендуємо усім пам’ятати про учителя історії Мао Цзедуна, актора Рональда Рейгана та рок-музиканта Йона Ґнарра, який нещодавно вивів із кризи Рейк’явік, ставши міським головою Ісландської столиці.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень