Рівненські аграрії мітингуватимуть під Верховною Радою

Вони не погоджуються зі змінами у податковому кодексі

У четвер, 17 грудня, 10 тисяч аграріїв з усієї України вийдуть під стіни Верховної Ради на мітинг проти змін у податковому кодексі.

"Новації в податковому кодексі призведуть до здорожчення продуктів харчування та збільшення безробіття. Уряд планує разом із вільною торгівлею з ЄС, агровиробники якого мають дотації, автоматично збільшити податковий пресинг на агровиробників України", - стверджують в повідомленні ініціатори мітингу.

Агарії Рівненщини також поїдуть до Києва, щоб проявити свою позицію та показати владі, що сільгоспвиробники не згодні зі змінами, які передбачені новим податковим кодексом.

Початок акції об 11:00.

Нагадаємо, минулого тижня аграрії Рівненщини пікетували ОДА.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Зaгублено aвтомобільний номер

На вулиці Дубенській зaгублено aвтомобільний номер ВК2916ВО. Він може бути в рaйон AЗС WOG.  

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером:   063 712 36 57  — Олександра  

У Рівному знайшли ключі від авто. Шукають власника «Мерседеса»

Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек  повідомили наші слухачі.   На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798

Більше оголошень