Рівненська ТВК зареєструвала кандидатів до міської ради від «Рівне Разом»

Рівняни зможуть самостійно обрати тих, хто представлятиме їхні інтереси у міській раді

[media=199830]Територіальна виборча комісія Рівного зареєструвала список  із 42 кандидатів до участі у місцевих виборах від політичної партії «Рівне Разом».

До вашої уваги ЗАЯВА «Рівне Разом»:

Попри тиск політичних опонентів, ТВК вирішила дати рівнянам можливість самим обирати, хто представлятиме інтереси громади у Рівнераді.
 

Під час оголошеної «Рівне Разом» безстрокової акції протесту, тисячі мешканців міста прийшли та підтримали своїми підписами вимогу партії про проведення чесних і вільних виборів у Рівному.
 

«Рівне Разом» вірить, що бюрократичних перешкод вже немає, вибори відбуватимуться прозоро та демократично. А рівняни зможуть проголосувати без стороннього тиску.
 

Партія «Рівне Разом» переконана, що спроби політичних опонентів, зняти з виборів частину кандидатів є ганебними і пояснити такі протиправні дії можна лише їхнім страхом втратити владу.
 

Тепер «Рівне Разом» і надалі відстоюватиме право рівнян на вільний вибір.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень