Рівненська письменниця розкаже про містику у книзі «По той бік пам’яті»

Сьогодні у Рівному відбудеться зустріч з Ксенією Циганчук

У Рівному триває Всеукраїнський тиждень читання. Тож поціновувачів літератури чекає приємна зустріч з молодою молодою рівненською письменницею Ксенією Циганчук. 

Письменниця є лауреатом міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» та володаркою спеціальної премії «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив.

Ксенія розповість про свій погляд на літературу та представить власний ворчий доробок. Авторка познайомить присутніх з захопливим гостросюжетним романом «Коли приходить темрява», події якого відбуваються в Рівному та пронизані реалістичними зображеннями психології вчинків персонажів.

Письменниця поділиться видавничими планами на майбутнє, зокрема привідкриє завісу таємниці щодо виходу її нової книги про містику яка незабаром побачить світ.

Зустіч відбудеться в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул.Київська,18), 19 березня о 12 годині.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень