У бібліотеці Рівного покажуть «оголену жінку»

Показ фільмів відбудеться в рамках фестивалю «Французька весна»


Відкриття ретроспективної програми «Роман з кіно: екранізація французьких бестселерів» відбудеться в Рівненській обласній бібліотеці для молоді.
Впродовж 23-24 квітня рівняни в холі бібліотеки для молоді зможуть переглянути фільми кінопрограми мовою оригіналу з українськими субтитрами:


• 22 квітня – «Вілла Амалія» (2009);

• 23 квітня – «Розалі Блюм» (2016);

• 24 квітня – «Одні» (2016).

Також в рамках заходу пройде показ мелодрами «Лулу – оголена жінка» ісландського режисера Сольвейг Анспах (2013).


На відкриття запросили представників обласної та міської влади, активістів , представників різних організацій та молодь Рівного.
Відкриття відбудеться о 17.00, 20 квітня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень