Культова «Матриця» офіційно отримає перезапуск

Відомо, кому запропонують роль Нео

Довгий час ходили чутки про те, що в Голлівуді збираються запустити знову легендарну трилогію братів Вачовскі «Матриця». Головну роль планувалося віддати темношкірому акторові, і, схоже, Warner Bros. все-таки визначилися з кандидатом на роль Нео. Роль запропонують Майклу Б. Джордану.

Американський сценарист Зак Пенн («Люди Ікс: Остання битва») вже почав працювати над сюжетом перезапуску, про що сам розповів у своєму інтерв'ю виданню ScreenRant:

Я дуже давно хочу відродити цю франшизу. І тепер я нарешті працюю над новою «Матрицею».

Більше ніяких деталей поки не повідомляються, проте шанувальники оригінальної трилогії вже висловили своє невдоволення цим перезапуском, а брати Вачовскі (нині вже сестри) заявили, що не братимуть участі в створенні нової франшизи.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень