Том Круз показав відео, як він зламав ногу

Це сталося на зйомках фільму «Місія нездійсненна 6»

Кілька місяців тому зйомки стрічки «Місія нездійсненна 6» на якийсь час були призупинені через те, що Том Круз отримав травму - під час виконання чергового трюку актор зламав щиколотку.

Днями Том побував в гостях на шоу Грема Нортона і як «сувенір» привіз із собою відео, де з трьох різних камер показаний той самий момент отримання травми. Видовище справді не з приємних.

 

У сцені, яку знімали в той момент, Тому Крузу треба було перестрибнути з даху одного будинку на дах іншого. Попри те, що  нині - століття зеленого екрану і комп'ютерних ефектів, Том, як і раніше, виконує подібні трюки сам (зрозуміло, з прив'язаним тросом). Трохи не розрахувавши стрибок, Круз не долетів до будівлі, сильно вдарився і, за власними словами, відразу зрозумів, що отримав перелом.

Але, попри все, виліз таки на дах і... побіг.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень