Кінокритики обрали найкращий фільм про Гаррі Поттера

Вони проаналізували всі стрічки франшизи

Фільми франшизи про Гаррі Поттера щорічно переглядаються мільйонами людей по всьому світу. Деякі навіть називають фільми за книгами Джоан Роулінг найбільш новорічними картинами, які приємно переглядати в свята. Критики вирішили вибрати, який з фільмів саги є найкращим.

Критики популярного і авторитетного порталу Collider вважають, що лідерства заслуговує третя частина Поттеріани - «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану», та сама частина, де глядачі і Гаррі знайомляться з Сіріусом Блеком у виконанні Гарі Олдмана. Критики вважають, що до третього фільму образи головних героїв стають глибшими і драматичнішими, але при цьому фільм зберігає ту чарівну атмосферу, яку вдалося створити Крісу Коламбусу, режисерові перших двох частин саги.

На друге місце критики поставили заключний фільм франшизи - «Гаррі Поттер і Дари смерті. Частина 2» за те, що саме він був найскладнішим для постановки, оскільки завершував цілу епоху. На третьому місці - «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка». Критики відзначають, що шостий фільм став одним з найдраматичніших, але при цьому динамічним і смішним. Найменш цікавим фільмом з усієї франшизи експерти назвали «Таємну кімнату» - за тривалий хронометраж і трохи затягнутий сюжет.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень