В обласній бібліотеці Рівного – безкоштовний запис

Усього два дні

«Акція для тих, хто хоче бути молодим!» від обласної наукової бібліотеки, що на вул. Короленка, 6 приурочена до Дня молоді.

Потягом 23-24 червня 2018 року бібліотека проводить безкоштовний запис. При собі необхідно мати паспорт або документ, що посвідчує особу.

Читачі книгозбірні мають можливість не тільки користуватися літературою закладу, а й зустрічатися з сучасними авторами, слухати лекції іменитих науковців і дискутувати, освоювати комп’ютерні технології, вивчати іноземні мови, опановувати різні техніки hade madе, відвідувати кінопокази, художні виставки та презентувати власну творчість, а також танцювати, долучатися до пішохідних екскурсій містом та розвивати свою малечу у «Кімнаті сімейного читання».

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень