Рівненська поліція шукає зниклу неповнолітню

Вона втекла з дому

Рівненським ВП ГУ Національної поліції України в Рівненській області розшукується  неповнолітня рівнянка 1999 року народження Власенко Анастасія Костянтинівна. Вчора, 7 грудня, близько 9:30 пішла з місця проживання та на цей час її місцеперебування невідоме.

Прикмети: на вигляд 14 років, зріст близько 155 см, волосся середньої довжини світло-русяве, середньої тілобудови. На правій руці в районі зап’ястя - круглої форми родимка діаметром 1,5 см.

Була одягнена: куртка з капюшоном чорного кольору, джинси сині, черевики зимові дуті з білими сніжинками.

До всіх, кому будь-що відомо про місцеперебування неповнолітньої Власенко Анастасії Костянтинівни прохання повідомити за тел. 102; 679-423; 098 924 83 44.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень